Cep Telefonu · Haziran 30, 2021 0

Toplam Değeri 37 TL Olan 5 Android Oyun ve Uygulama

Tekrar Google Play’de kısa müddetliğine fiyatsız olan uygulamaları sizler için listeledik. Takipçilerimizin geri dönüşlerini dikkate alarak bu listeye ikon paketlerini dâhil etmedik. Çok uzatmadan listemize geçelim.

Equalizer FX Pro

Olağan fiyatı: 11,99 TL

İndirme sayısı: 10.000+

Equalizer FX, akıllı telefonunuzdan daha düzgün ses kalitesi elde edebileceğiniz bir bass ve ses artırıcı uygulaması. Bu uygulamayı bütün müzik çalma ve görüntü oynatma uygulamalarıyla kullanabilir, orjinal ses kalitesini artırabilirsiniz.

2048

Olağan fiyatı: 19,99 TL

İndirme sayısı: 10.000+

Birçoğumuzun bir vakitler adeta bağımlı olduğu bulmaca oyunu 2048’i anlatmaya pek gerek yok lakin tekrar de bir özet geçelim. 2048, ekrandaki 16 karenin hepsi dolmayacak ve yan yana birebir sayılar gelmeyecek formda sayıları birbirine kaydırarak toplayıp kareleri boşaltmaya çalışıyorsunuz.

Mental Hospital: Eastern Bloc

Olağan fiyatı: 1,09 TL

İndirme sayısı: 5.000+

Mental Hospital, dehşet tecrübesini taşınabilir aygıtınızda sizlere en yeterli yaşatacak oyunlardan biri. Oyunun yavaş ilerleyen, müzikleriyle tüylerinizi diken diken eden atmosferi kanınızı donduracak desek abartmış olmayız.

Mental Hospital: Eastern Bloc 2

Olağan fiyatı: 1,09 TL   

İndirme sayısı: 50.000+

Az evvel bahsettiğimiz kaygı abidesinin devam oyunu Mental Hospital: Eastern Bloc 2, daha gelişmiş grafiklerle, daha ayrıntılı etraf dizaynıyla ve daha fecî atmosferiyle karşımıza geliyor.

RFS – Real Flight Simulator

Olağan fiyatı: 2,99 TL

İndirme sayısı: 50.000+

RFS, gerçek uçuş tecrübesini taşınabilir cihazlarınıza taşıyan bir simülatör. Gelişmiş grafik ve denetimleriyle sahiden bir uçak uçuruyormuş hissine kapılmanız mümkün. Hatta oyunun uçuş planları, uçak modelleri, hava durumuna nazaran farklı denetimler, yolcu sayısı, yakıt durumu ve uçuş müddeti üzere çok fazla ayrıntıya sahip olduğunu da oynarken fark edebilirsiniz.

Bu hafta da kısa müddetliğine fiyatsız uygulamaları listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Dediğimiz üzere, takipçilerimizin geri dönüşlerine dayanarak bu listeye ikon paketlerini dâhil etmedik. Daha fazlası için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

(Eklemekte yarar var, hakikaten bu bahis hakkında çok fazla yorum alıyoruz. Bu uygulamaları biz fiyatsız yapmıyoruz ve kısa müddetliğine fiyatsız olan birçok uygulama ortasından en çok göze çarpan uygulamaları seçip bu listeleri oluşturuyoruz.)