Bilgisayar · Haziran 30, 2021 0

Rapoo, VPRO VM300’ü Satışa Çıkardı: Özellikler ve Fiyatı

Çin merkezli Rapoo şirketi, yeni oyun kulaklığını Hindistan'da piyasaya çıkardı. Bluetooth temaslı ve su geçirmez özellikli olan oyun kulaklığının piyasaya çıkmasıyla birlikte tüm ayrıntıları ve fiyatı da ortaya çıkmış oldu.

Şık dizaynlı ve siyah renkli kulaklık, Bluetooth v4.1 özelliği ile geliyor ve 10 metrelik ilişki aralığı var. Üründe ses açıp kısma ve telefon aramalarına yanıt verebilmek için denetim düzeneği da bulunuyor. Özellikle taşınabilir oyun oynamayı sevenler için tasarlanmış olan bu kulaklık, ergonomik bir dizayna sahip. IP44 sertifikasına sahip olan kulaklık bu sayede su ve ter geçirmiyor. Qualcomm tarafından geliştirilmiş olan aptX sistemine sahip kulaklıklar, oyuncular için güçlü bir ses tecrübesi sunmayı amaçlıyor. İki bataryası bulunan kulaklıklar, 240 saat bekleme mühleti ve 7 saat kullanım imkanı sunuyor. Bu da kullanıcılar için düzgün bir müddet denilebilir. 

Rapoo'nun çıkarmış olduğu VPRO VM300 modelli kulaklıklar şu an için Hindistan'da bulunan mahallî mağazalarda ve Amazon'un Hindistan internet sitesinden satın alınabiliyor. Kulaklığın fiyatı; Hindistan lokal para ünitesiyle 2.999 RS (yaklaşık 45 dolar).