Cep Telefonu · Haziran 30, 2021 0

Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 Android Oyun ve Uygulama

Google Play Store’da tekrar birçok oyun ve uygulama indirime girerek fiyatsız hale geldi. Biz de bu uygulamalar ortasından yararlı ve eğlenceli olabilecek olanları sizler için seçtik. İşte kısa müddetliğine fiyatsız hale gelen Android oyun ve uygulamaları:

Reed

Olağan Fiyatı: 12,99 TL

Yüklenme Sayısı: 500.000+

Retro grafiklere sahip bu platform oyunun gitgide zorlaşan oynanışı kendisine oynayacak yeni oyun arayanlar için şahane bir seçenek. Bir üstün bilgisayar tarafından Reed’in dünyası, harika bilgisayarın ölmeye başlamasıyla yok olma eşiğine gelmekte. Dünyası yok olmaktan kurtarmaya çalışan bu ufak yaratığın tek devası ise harika bilgisayarın yavaşlamasına ve ölmesine sebep olan kaybolan küplerini toplamak.

Night Survior Pro

Olağan Fiyatı: 9,99 TL

Yüklenme Sayısı: 100.000+

Bir nevi hayatta kalma, macera çeşidindeki bu oyunda 5 farklı zombi çeşidi ve 28’den fazla farklı düzey bulunuyor. Oyunda ise zombi kıyameti sonrası dünyada bir sırt çantası ve bir adet haritasıyla yalnız başına kalan birisine hayat veriyorsunuz. Maceranız ise bir gün yalnız kaldığını düşünen bu kişinin hayatta kalan birinin radyo sinyalini almasıyla başlıyor. Ayrıyeten rahatsız edici reklamların olmaması da eforu.

MARK’S LIFE

Olağan Fiyatı: 1,39 TL

Yüklenme Sayısı: 10.000+

Siyah beyaz bir renk paletine ve retro grafiklere sahip bu oyunun sizi etkileyecek tarafı kıssası olacak.

“Ailesinin vefatından sonra yalnız yaşamak için memleketinden ayrılan Mark, Sullen denilen küçük bir kasabaya taşınır. Tek dileği yeni bir hayata başlamaktır…”

HEXASMASH – Wrecking Ball Physics Puzzle

Olağan Fiyatı: 4,19 TL

Yüklenme Sayısı: 100.000+

Platform bulmaca çeşidindeki oyunları sevenlere hitap eden HEXASMASH, 180 farklı seviyeyi içinde barındırırken ayrıyeten açılabilecek bonus düzeyler de bulunuyor.

Learn Mandarin – HSK 3 Hero

Olağan Fiyatı: 61,99 TL

Yüklenme Sayısı: 1.000+

Dünyanın en güç lisanlarından olan Çince’nin bir lehçesi olan Mandarince’yi öğrenmek isteyenler için, Mandarince’ye adım atma uygulaması olabilir. 300 temel kelimeyi içerisinde barındıran bu uygulamada ayrıyeten tüm sözlerin okunuşu da yer alıyor.

Learn Phyton Programming Pro

Olağan Fiyatı: 17,99 TL

Yüklenme Sayısı: 10.000+

Günümüz yazılım dünyasının tanınan programlama lisanlarından olan Phyton’ı kolay yollardan öğrenebileceğiniz bir uygulama. Kendisine yeni bir hobi arayanlar yahut bir yazılım lisanı öğrenmek isteyenler için pek ülkü.

Identify Dog Breeds

Olağan Fiyatı: 5,29 TL

Yüklenme Sayısı: 10.000+

İnsanların en yakın dostu olan köpeklerin ırklarını tanımlamak için kullanabileceğini eğlenceli bir uygulama. Irkı tanımlaması sıkıntı olan dostlarımız için de ayrıyeten üç farklı seçenek sunuyor.

Bu haftaki fiyatsız oyun ve uygulamaları listelediğimiz yazımızın sonuna geldik. Fiyatsız hale gelen fiyatlı uygulamalardan anında haberdar olmak için bizi takipte kalın.