Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 Oyun ve Uygulama (iOS)

Nisan ayının başlamasıyla birlikte ücretsiz oyun ve uygulama haberleri de gelmeye başladı. Listeleyeceğimiz uygulamalar ortasında işinize yarayabilecek olanları fiyatsız olmasından faydalanarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Purple Onion – TOR Browser VPN

Olağan fiyatı: 11,20 TL

Artık internet ortamında girdiğimiz her sitede attığımız her adım izleniyor ve takip ediliyoruz. Bilhassa reklam hedeflemesi için izleniyor olmak birçok kullanıcıyı rahatsız ediyor ve kullanıcılar bundan kaçınmak istiyorlar. İşte Purple Onion, bu kullanıcılar düzgün bir alternatif. Kapalılık konusunda araştırma yapan herkesin bileceği Tor isimli tarayıcıyı kullanan Purple Onion, internet trafiğinizi şifreliyor ve gizliyor.

Passages

Olağan fiyatı: 5,57 TL

Berbat bir karakter tarafından yerleştirilen tuzaklardan kaçarak geçitlerden geçmeye çalıştığınız bu oyunda 5 oynanabilir karakter, kolay bir oynanış, 24 farklı düzey sizleri bekliyor.

Elementium

Olağan fiyatı: 11,20 TL

Kimyaya ilgi duyan herkes için epey kullanışlı olabilecek olan bu uygulamada isminden da anlaşılacağı üzere periyodik tablodaki elementler listeleniyor. Elementium’da yalnızca elementleri değil; elementlerin numaralarını, atomik kütlelerini, elektron dizilimlerini, erime ve kaynama noktalarını, keşif yıllarını ve elementler hakkında daha birçok detayı öğrenebilirsiniz.

Check Check

Olağan fiyatı: 28 TL

Kullanışı epey kolay bir uygulama olan Check Check, bir nevi yapılacaklar listesi uygulaması. Kısa vadeli hafızanız güçsüz ise ya da çabuk unutan biriyseniz bu uygulamayla alışveriş listenizi hazırlayabilir, gün içinde yapmanız gerekenleri not edebilir, kendinize günlük hatırlatıcı ya da vazifeler atayabilirsiniz.

Audic – Audio MP3 Conventer

Olağan fiyatı: 11,20 TL

İsminden de anlaşılabileceği üzere görüntüleri ses formatına dönüştüren bu uygulama MP4, AVI, FLV, MKV üzere birçok görüntü formatını MP3, M4A üzere farklı ses formatlarına çevirebiliyor. Audic ayrıca  MP3, AAC, FLAC, WMA üzere birçok ses belgesi formatını da destekliyor.

AllStarSlams

Olağan fiyatı: 22,47 TL

Manilerin üstünden atlayarak ve inanılmaz yüksekliklere ulaşarak smaç basabildiğiniz bu oyunla boş vakitlerinizde hayli eğlenebilirsiniz.

Nisan ayının birinci fiyatsız iOS oyun ve uygulamalarını sizlerle paylaştığımız haberimizin sonuna geldik. Önümüzdeki günlerde fiyatsız oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir