Cep Telefonu · Haziran 30, 2021 0

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

Artık klasikleşen ‘kısa müddetliğine fiyatsız x uygulama’ haberimizle tekrar karşınızdayız. Bu sefer listeyi kaliteli olması ismine biraz kısa tuttuk. Çok uzatmadan listemize geçelim:

Abi for Twitter

Olağan fiyatı: 18,99 TL

İndirme sayısı: 5.000+

Abi for Twitter, olağan Twitter uygulamasının çok daha sadeleştirilmiş, süratli ve daha az bilgi tüketen bir versiyonu. Uygulamanın boyutu yalnızca 7,5 MB ve ana ekranınıza ekleyebileceğiniz kullanışlı widget’lar mevcut.

klocki

Olağan fiyatı: 0,59 TL

İndirme sayısı: 100.000+

klocki, hatırı sayılır bir muvaffakiyet yakalayan Hook oyunun yapımcısından gelen bir bulmaca oyunu. Oyundaki hedefiniz, birbirinden farklı çizgileri birbirine bağlamak. Sakinleştirici müziğiyle birlikte klocki, oyunculara keyifli vakitler vaat ediyor.

13 Puzzle Rooms: Escape game

Olağan fiyatı: 12,99 TL

İndirme sayısı: 100.000+

13 Puzzle Room: Escape game, Doors & Rooms: Perfect Escape oyunun devamı niteliğinde ve birebir kalitede bir odadan kaçma oyunu. Devam oyununda oyuna kıssa niteliğinde diyaloglar eklenerek oyun zevki daha da artırılmış.

Sagon Icon Pack: Dark UI

Olağan fiyatı: 9,09 TL

İndirme sayısı: 10.000+

Sagon Icon Pack, sadeliği ve yalnızca birkaç renge sahip renk paletiyle kullanıcılara göz yormayan ve kullanışlı bir orta yüz sunuyor.

Luxury Icon Pack

Olağan fiyatı: 11,99 TL

İndirme sayısı: 1.000+

Bir evvelki ikon paketi ile benzeri olarak Luxury Icon Pack, kullanıcılara kullanması kolay, sade ve birçok launcher takviyesiyle epey hoş bir orta yüz sunuyor.

Bu hafta da kısa müddetliğine fiyatsız olan uygulamaları sıraladığımız listenin sonuna geldik. Daha fazlası için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂