Genel · Haziran 30, 2021 0

Kingdom Hearts III’ün Yeni Oyun Modu Yarın Geliyor

19 Mart 2018'te başlayan ve 24 Mart 2018 tarihinde biten Oyun Geliştiricileri Konferansı'nda konuşma yapan (Game Developers Conference) Kingdom Hearts III'ün yönetici ortağı Tai Yasue, oyunun beklenen 'Kritik Mod'unun çok yakında geleceğini duyurmuştu. Görünen o ki Yasue'nin 'çok yakın' söyleminin ardındaki planları beklediği üzere yürümedi.

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir aksiyon rol yapma oyunu olan Kingdom Hearts III oyun serisinin yapımcısı Tetsuya Nomura, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda büyük güncellemenin yarın yayımlanacağını duyurdu.

Selamlar, en son gönderimin üzerinden uzun bir mühlet geçti. Bahar geldi ve umarım herkesin işleri yolunda gidiyordur. #KingdomHearts III'ün uzun vakittir beklenen Kritik Modu yarın fiyatsız bir biçimde güncelleme ile edinilebilecek. Önceki oyunlara nazaran birtakım şeyleri değiştirdik, umarım beğenirsiniz. – Nomura

Yaptığı paylaşımda oyuna sahip olan bireylerin güncellemeden ve münasebetiyle yeni oyun modundan fiyatsız bir formda yararlanabileceğini belirten Nomura, güncellemenin yarın sabah saat 10.00'da (TSİ) yayımlanacağını da değiniyor.