Genel · Haziran 30, 2021 0

God of War’un Geliştirme Sürecini Anlatan Belgesel Geliyor

Geçtiğimiz günlerde 1. yıl için bir teşekkür görüntüsü ve PS4 dinamik teması yayımlanan God of War için bugün bir belgesel duyurusu yapıldı. God of War'un oyun direktörü Cory Barlog'un; Kratos, Atreus ve Freya üzere karakterleri canlandıran aktör ve aktrislerin ve Sony Santa Monica Studio'da çalışan grubun yer alacağı belgesel, yakında YouTube üzerinden oyunun hayranlarıyla buluşturulacak.

The Game Awards 2018'den 'Yılın Oyunu' mükafatını alarak dönen God of War'un bu belgeselinde geliştirme sürecine odaklanılacak. Oyun sanayisindeki dev oyunların nasıl geliştirildiği konusunda da yeni bir bakış sunacak olan belgesel, bu sürecin perde ardını göstereceği için birçok kişi tarafından şimdiden merakla bekleniyor.

PlayStation'ın YouTube kanalı üzerinden bugün paylaşılan duyuru fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sony'nin bu belgesel için şimdi bir tarih açıklaması yapmadığını ve fragmanı 'yakında' tabiriyle paylaştığını da ekleyelim. Fragman ve belgesel hakkındaki niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.